Група компаній ІКТ

Напрямки діяльності:

Проектування і виготовлення друкованих плат

Проектування і виготовлення друкованих плат різних типів і різного ступеня складності є одним з провідних напрямків діяльності ІКТ вже понад п’ятнадцять років. Наш успіх заснований на дотриманні стандартів IPC в області проектування, виготовлення і контролю якості, всебічній інженерній підтримці замовника і багаторічній взаємовигідній співпраці з рядом перевірених партнерів-виробників.

Контрактне виробництво електроніки

Контрактне виробництво електроніки ІКТ представлене послугами SMT і THT монтажу, функціонального тестування, селективного нанесення вологозахисних покриттів, корпусної збірки тощо. Виробництво оснащене сучасним обладнанням, впроваджені інфраструктурні рішення від провідних світових брендів. Працівники мають досвід виготовлення електронних виробів для замовників з багатьох галузей.

Обладнання і матеріали для виробництва електроніки

Контракти дистрибуції з провідними світовими виробниками і наявність власного сервісного центру дозволяють нам задовольняти найрізноманітніші вимоги замовників: від обладнання для виготовлення прототипів до великосерійного виробництва, від бюджетних рішень до інноваційних hi-end продуктів, від поставок окремих машин до проектування і установки виробничих ліній «під ключ».

Програмне забезпечення для проектування електроніки

Компанія ІКТ є постачальником повного комплексу програмного забезпечення, необхідного для створення електронного виробу:
  • Системи схемотехнічного моделювання, проектування друкованих плат, ПЛІС і НВІС.
  • Системи моделювання цілісності сигналів, теплового розподілу в платах, тривимірних електромагнітних полів.
  • Симулятор НВЧ систем для моделювання антен, фільтрів і друкованих плат.
  • Системи перевірки виробничих файлів і оформлення конструкторської документації.
  • Бібліотеки 3D-моделей, УГП та посадочних місць.
Ми надаємо нашим замовникам супровід процедури отримання ліцензійних прав і консультації щодо продуктів.

Матеріали та обладнання для виготовлення пластикових карт

ІКТ ПЛАСТИК пропонує матеріали та обладнання для виробництва пластикових карт. Нами укладені прямі контракти з перевіреними китайськими виробниками матеріалів для виробництва пластикових карт і здійснюються закупівлі матеріалів великими контейнерними партіями. Кожна партія готової продукції проходить контроль якості. У результаті українські замовники отримують гарантовано якісні матеріали для виробництва пластикових карт зі складу в Україні за оптовими цінами.

Контакти

Соціальні мережі